» Poradna » Programy

Export Cute Cut Pro - iOS 10.2, iPad Air

Nejde mi exportovat zeditované video z programu Cute Cut Pro na YouTube. Vždy to napíše " Export Failed " nebo se program automaticky vyhodí a ukončí. Když jí zase otevřu napíše to: " Low Memory Warning ! Crash occurred when editing this movie. Cute Cut is going to reduce the quality of this movie to save more memory. "to znamená: " Nedostatek paměti pozor ! Havárii došlo při úpravě tohoto filmu. Cute Cut se chystá snížit kvalitu tohoto filmu pro úsporu paměti. "Měl jsem tam 7 projektů, 4 jsem vymazal strašně aplikací videí, fotek, her z iPadu. Šel jsem do úložiště, a vymazal jsem hry co nejvíce překáží. To stejně nepomohlo Zkoušel jsem export alespoň do alba, že to pak nahraji přes něco jiného. To také nešlo vždycky to načítání exportu dojede až k konci, a tam se to zasekne a můžu u toho být 2,3,4 hodiny a stejně to bude furt těsně u konce exportu do alba.Dal jsem si s tím 5 hodin práce, a teď to nemůžu nahrát. Pomocte mi prosím, děkuji.

Odpovědi na otázku

Odpoveď priamo od vývojára :)https://m.facebook.com/Cute-CUT-402819259787434/