» Poradna » Web a internet

Explorer 11 - nejde kopírovat text do některých textových oken

Dobrý den,prosím o radu, používám Explorer 11 a do některých textových oken mi nejde vložit kopírovaný text, např. překlad. Text označit jde, ctrl+c funguje, ale vložení pomocí ctrl+v nefunguje. Myší to také nejde. Zajímavé je, že to nejde jen na některých stránkách a v Chrome jde vše normálně. Zřejmě budou blokované nějaké stránky v zabezpečení, ale nevím, co zaškrnout, či odškrtnout. Děkuji za pomoc!!!

Odpovědi na otázku

Mám úplně přesně stejný problém. Už to někdo za ten rok a půl vyřešil?