» Poradna » Programy

Exel

Ahoj,potřebovala bych aby se mi do buňky automaticky dopsala měna (např. Kč, Euro, Zl atd.) při zadání částky. Např. zapíšu do buňky 100 a po odkliknutí skočí 100kč. Lze to nějak nastavit? Nebo budu muset ručně... Díky za info

Odpovědi na otázku

označ buňky, klikni pravým > formát buňky a nastav formát Měna

Označíte rozsah buněk - kliknete pravé tlačítko na myši - formát buněk - záložka "číslo" - vyberete měna - a jak chcete aby se vám to zobrazovalo

Formát buňky (buněk) - měna. Tam už se vyřádíš dle libosti.

Super!!! Díky