» Poradna » Programy

Exel pomoc prosím

Dobrý den,V exelu mám rozevírací seznam - ověrění dat.Potřeboval bych, když vyberu ze seznamu v bunce A Auto tak aby se mi v bunče B zobrazilo víc možností např, Audy BMW Škoda.Pokud poradíte velice děkuji

Odpovědi na otázku

No pokud se má zobrazit "AUDY" tak je to na mašli.....

Taky co bys chtěl "v bunče B v exelu"...

Dobrý denJeště upřesním, V exelu mám rozevírací seznam - ověrění dat.V závislosti na text v seznamu se vyplňuje v buňce B automaticky text pomocí funkce KDYŽ.Dvě ze tří nabídek mají pouze jednu možnostpříklad Motorka - Honda Traktor - Zetor a právě třetí má možností víc Auto - BMW a Škoda.A parádní by bylo, kdyby při výběru v seznamu Auto rovnou vyskočila nabídka BMW Škoda a já si mohl vybrat.Děkuji Vám za čas.

Dyť tam máš sakra výš od někoho odkaz, tak si to aspoň přečti a tam je návod