EXE problém

Neviem čo som spravil, ale nejde mi spustiť mnou novovytvorené aplikácie .exe.Napr. keď som dal či už v Devc++ alebo v notepade som skúsil niečo naprogramovať, tak to pred nedávnom išlo a pekne sa mi to otvorilo v cmd. Teraz to uložím ako .exe a načítava a načítava (minimálne kurzor to ukazuje). Aplikácie z tej doby fungujú aj teraz, fungujú aj novonainštalované programy, iba mnou vytvorené nefungujú. Skúsil som teda niečo vytvoriť opäť v Gamemakeri, a jeden (novšia verzia to uložila bez problémov a nešlo to spustiť - tie staršie hry fungujú, ale staršia verzia Gamemakeru 6.0 mi to nechcela uložiť ako exe súbor, a vypísalo to: chyba vytváření EXE souboru: Nelze najít spouštecí data. (áno mám ho nainštalovaný v češtine). Rád by som sa vyhol preinštalovaniu Windowsu, mám windows 7 a neviem, či b pomohlo ho updatnúť na 10, ale pochybujem. Vopred ďakujem za odpoveď.

Odpovědi na otázku

Zasadna chyba instalovat Ceske/Slovenske verzie takychto programov.Problem je v tom, ze ked si tu Cesku hlasku prelozis naspat do Anglictiny, tak ti vyjde nieco uplne ine, nez v originaly je.Tym padom sa nedogooglis.Najvacsia katastrofa je, ked niekto instaluje Ceske verzie Windows Server OS, to je sabotaz.

Nepomohlo, :( Ale díky za snahu.