» Poradna » Programy

Excel-trendova ciara

zdravim, potreboval by som radu ohladne trendovej ciary v programe excel...potrebujem poznat matematicky predpis jednej zavislosti, ale trendova ciara, ktoru mi excel automaticky vlozi potrebujem upravit...viete mi poradit ako ? Teda potrebujem poopravit matematicky predpis danej zavislosti...diky za rady...

Odpovědi na otázku

Pravý klik na trendovou čáru, Format trendline a máš tam nějaké možnosti.

CZECH NEWS CENTER |  | Microsoft Windows 7 Chrome 24.0.1312.57

Anebo si trend vypočítat v tabulce a zobrazit jako samostatnou datovou řadu, čarovým grafem.