» Poradna » Programy

Excel se otevírá ve dvou oknech

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu, je to maličkost, ale celkem mě to otravuje, pokaždé, když si otevřu nějaký excelovský soubor, otevřou se mi dvě okna "Microsoft excel" a "Název souboru.xlsx" (viz. obrázek http://postimg.org/image/v19wdqe5p/). Nevíte, jak se toho zbavit? Když chci poté soubor zavřít, musím též dvakrát. Pokud něco v souborech hledám a musím jich otevřít více, tak mi to opravdu vadí. Děkuji moc za rady

Odpovědi na otázku

Zkuste otevirat soubor stiskem klavesy enter nebo pres prave tlacitko mysi -> otevrit, treba Vam jen zlobi mys a dochazi ke 2 dvojklikum misto 1.Jaka verze Excelu na jakych Windows Vam zlobi?

Windows 8 a Excel 2013Myš na notebooku nepoužívám, ovládám pouze touchpadem a problém zůstavá, ať soubor otevřu jakýmkoliv způsobem.

Windows 8.1 :D Pořád zapomínám na tu jejich aktualizaci :D

S problemem jsem se bohuzel osobne nesetkal, ale snad Vam pomuze tento navod: http://answers.microsoft.com/en-us/office/forum/office...