» Poradna » Programy

Excel problém

Ahoj, dobrý den,jak nejjednodušším způsobem čísla v buňkách pod sebou vložit do jedné buňky za sebe a přidat mezi ně slovo OR?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ahoj,ak by boli cisla v bunkach A1 a A2, mozeme vytvorit vzorec "=A1&" OR "&A2".Podobne sa pouzit funkcia "=CONCATENATE(A1;" OR ";A2);

Dobrý den,děkuji, něco takového přesně potřebuji, ale asi tak pro 200 čísel pod sebou.Děkuji.

označ tu buňku se vzorcem a v pravém dolním rohu se ti objeví takový křížek na ten klikni a jeď s ním dolů po řádek, který potřebuješ

Pro jakou verzi Excelu?