» Poradna » Programy

Excel - úprava položek v seznamu vlastních záhlaví

Dobrý den.V excelu ve vlastnostech stránky - záhlaví zápatí - lze vložit vlastní záhlaví. Jde a případně jak tento nový text uložit do seznamu předdefinovaných záhlaví ( stránka, číslo...) ?

Odpovědi na otázku

V šabloně

Bohužel nejsem tak chytrý. Prosím více polopatě. Děkuji.

Je to ještě horší. Nemohu nikde najít výchozí šablonu sešit.xltx. Nové soubory se otevírají s názvem sešit1.xls. Když provedu změnu písma, chce to znovuspuštění excelu a nové písmo se stane výchozím. kde je ta šablona prosím.

Ale no tak. To opravdu nikdo neví, kde se schování soubro sesit.xltx - výchozí šablona excelu.?Nikdo neví jak editovat předdefinovaná záhlaví?Asi dovolené.

kde se nachází tvuj sesit.xltx težko říct, nicméně šablony Office jsou obvykle v C:\Users\[username]\AppData\Roaming\Microsoft\Šablony (ve cz win).

raději na dovolenou. Vyhledávat jsem se už opravdu naučil, ale i tak děkuji za snahu.

pokud ses vyhledávat již naučil, pak to není moc slavné http://www.strejda-google.cz/hned první odkaz ti to objasní, řekl bych

Pěkné, ale bez odpovědi na moji otázku - kde je výchozí šablona.A už vůbec ne odpověď na editaci přednastavených záhlaví.Závěr: nevyzkoušeno rádcem, teoretické papouškování.

Když neumíš nejen hledat ale ani číst, to je pak těžké radit

Umístění výchozí šablony podle verze MSO a verze OS najdeš v odkazu.Závěr: vyzkoušeno, ověřeno včetně editace (Excel 2003-2010), dotaz vyřešen.

No tak, už je snad po dovolených, všichni opáleni nebo dopáleni, ale pomozte někdo prosím.

Nikdy jsem s tím nepracoval, ale podle koncovek to vypadá na rozdílné EXCELy

Tak této odpovědi už vůbec nerozumím.

Vždyť Ramdo ti dal odkaz, je veliký problém si přečíst co se tam píše?

výchozí šablonu tam nenajdete a přestaňte si vymýšlet. Teorie už mám dost. Vložte sem někdo obrázek s cestou k výchozímu souboru šablony a možná uvěřím. Vytvořit si vlastní šablonu a umístit ji na správné místo není problém, ale ty další činnosti ano.