» Poradna » Ostatní

Euronics.cz - slevový kupón nefunguje

Prosím o radu, proč nefunguje Euronics.cz slevový kupón 10% na vše. Vyzkoušeno 9 různých prohlížečů, kupón nefunguje ani v jednom i když fungovat má ještě 4 týdny. Obchod na dotaz nereaguje.

Odpovědi na otázku

Hlavně se z toho neposer..

Když nedokážeš odpovědět tak nespamuj.

Naser si..

Artemiova matka: A nemrač se tak. Vždyť máme krásný den jako ze zlata.Artemio: A já v tom krásným dni musím kydat hnůj. Pak ten hnůj odvezu. Pak ho zas rozházím. Celej den neuvidím nic než h o v n a.

No pokud nereaguje na dotaz obchod, jak presne si myslite ze Vam muzeme pomoct my v Poradne (kam tahle vtipna zalezitost vlastne ani nepatri)?

zamysli se proč si lidi myslí že jsi s touto otázkou za idiota