Ets2 hw

Chci se zeptat ohledne pozadavku na ETS2... Drive jsem to hral normalne ale nekolik dni predtim nez vyslo DLC Skandinavia tak vysel patch na vylepseni pocasi... Nez vyslo to DLC tak jsem to prestal hrat a ted kdyz se divam na Min. pozadavky tak najednou potrebuju 4gb RAM a graf. kartu Nvidia gts450 a ukazuje mi to na CAN YOU RUN IT ze to nerozjedu.. Drive mi to ukazovalo ze to rozjedu i kdyz tam byla stejna graf. karta... Ted si to chci zahrat a nvm jestli to rozjedu jestli tam v ETS jeste neco nezmenili nebo neco... Graf. kartu mam Nvidia GT 430 a RAM 2gb

Odpovědi na otázku

Co pamatuju tahle hra měla tragickou optimalizaci (nevyužívala plně některé vícejádrové cpu, plný výkon některých gpu..) a běžela snad na stejném enginu co první hry od SCS - 18 wheels of steel.. jen se na to nabalovaly další věci, což vyplývá i z tvého příspěvku.