» Poradna » Programy

ESET online scanner

Eset online scanner tam má dve možnosti,jedna z nich, scanovanie aj nechcených programov,dala som nie.Aké sú to tie nechcené programy.

Odpovědi na otázku

rozklikni si podrobnosti s vyberom diskov stači zadat C a pametkontrolu archivov - tu možeš vypnut

nechtěnými programy se rozumí balast typu Ask toolbar a jim podobná ho*na

nastav si to takto a nechaj ho pracovat: http://2i.sk/2d36c1eb38ty len nakonci odstran najdene breberky (nie karantena ale ODSTRANIT)

Díky.Našlo mi 2 Win 32 a jedno vymazalo,ale teraz som dala OSHI Defender a ten scanuje a už našiel 158 infiltrácií,tak dúfam,že vačšina bude nejaké neškodné.

No neviem neviem :) Ja som to skusil, naslo mi to 1 neexistujuci problem, pricom po kliknuti na fix sa zobrazilo okno s moznostou zakupenia sw. Skor mi to pride ako typicka rogue aplikacia.

Ano.Presne to isté sa stalo aj mne.

Každý antivir Ti něco najde, něco ne a největší sranda je na tom to, že každý Ti klidně najde něco jiného, o tom prostě celý humbuk kolem "nezbytného" antivirového software je