» Poradna » Programy

Eset archiv - stažení verze 8

Nemohu nějak na stránkách eset.cz najít archiv starších Eset smart security. Hledám verzi 8. Pomůžete? Zkoušel jsem i google, ale ten nic na eset.cz nenašel.

Odpovědi na otázku

A vari naozaj?15 sekúnd a hľa.... https://www.eset.com/sk/download/domacnosti/de...

oldapps.com

Preco v8, ked v10 ma anti-ransomware ochranu proti sifrovaciemu malwaru, na Win 10 vyuziva AMSI (AntiMalware Scan Interface) na skenovanie skriptov, bezi na nich ako Protected service pre vyssiu ochranu voci manipulacii malwarom, ma mozno aj o polovicu mensiu spotrebu pamate a pod.

Ze by z duvodu Windows XP?

Pouzivam v10 bez problemov aj na Windows XP SP3.

Tak to potom ano i kdyz podle webu esetu jiz tato verze nema winxp podporovat.