» Poradna » Programy

Error při instalaci

Dobrý den,Pokaždé když spustím jakýkoliv instalační program při snaze něco nainstalovat nebo odinstalovat, většinu toho "vyNEXTuji", ale občas mi u konce instalace vyskočí okno se zprávou: could not create key: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Windows\CurrentVersion\Installer\InProgress. Verify that you have sufficient access to that key, or contact your support personnel.Toto mi začalo dělat když jsem pomocí programu CCleaner odinstalovat jednu aplikaci a najednou mi z plochy zmizely všechny složky, zástupci i další dokumenty. Vše jsem musel znovu nainstalovat ale bohužel některé programy mi vypíšou tuto zprávu. Bohužel nejsem žádnej Aiťák a abolutně nemám ponětí co po mě zpráva chce. V době kdy se mi takhle všechno pokazlilo jsem neprováděl žádné změny ať už ve Windows nebo kdekoliv jinde.OS: Windows 7 (64-bit)

Odpovědi na otázku

Ty jsi zmeny neprovadel, provedl je CCleaner. Preinstalovat system a uz to pujde.

"Toto mi začalo dělat když jsem pomocí programu CCleaner odinstalovat " nikdo se ti neposmívá, ale už víš, jakou aplikaci příště nepoužívat. Já neříkám, že ji nemůžeš mít nainstalovanou, ale pokud nevíš co dělá, nikdy nesmíš aktivovat cokoliv automatického. Pokud ti někdo řekl, že pročištění OS pomocí ASC (AdvancedSystemCare) či výše CCleanderem ti urychlí PC či OS - pak sám vidíš LHAL TI.> Zálohuješ-li vrať se pomocí ní do funkčního stavu.> Pokud ne rada výše - přeji hezkou, rychlou a především poslední instalaci OS. Až ji dokončíš, přijď se zeptat jak se zálohuje, řeknu ti co a jak.