» Poradna » Notebooky

Elitebook 8460p upgrade bay

Zdravím,potřeboval bych se s vámi poradit ohledně jedné věci. Dostal jsem HP EliteBook 8460p v konfiguraci s Core i7-2620M, 8 GB RAM, integrovanou grafickou kartou, 240GB SSD diskem Intel a 14" displayem s rozlišením 1600x900. Tento notebook podle mě do starého železa nepatří a rád bych si jej nechal jako pracovní stroj (mám jej i s dokovací stanicí). Nicméně, k mému dotazu. Rád bych vyhodil DVD mechaniku, kterou absolutně nepoužívám a místo ní do notebooku dal rámeček s 1 TB plotnovým diskem. Ze zkušeností vím, že některé notebooky s těmito rámečky moc nespolupracují, záleží na návrhu základní desky. Nemá někdo zkušenosti s provozováním tzv. Upgrade bay u tohoto notebooku (HP Elitebook 8460p)? Nerad bych pořídil rámeček s diskem a zjistil, že notebook s ním fungovat nebude. Díky

Odpovědi na otázku

A gugloval si?Ked nepojde tak internetovy nakup mozes vratit