» Poradna » Ostatní

El. pokladna z roku 1989 - hodnota?

(Praha) Zdravím, mám doma starou elektronickou pokladnu ELKA 81 bulharské výroby z roku 1989. Je plně funkční, na pohled v bezvadném stavu, k dispozici je i záruční list a návod k použití (ve stavu podstatně horším) včetně provozních klíčů. Používaná byla asi do roku 1997, od té doby ležela na půdě.Kvůli úklidu se toho potřebuju zbavit, ale zároveň za to chci urvat nějaký ten peníz. Inzerovat budu nejspíše na Facebooku a Bazoši, ale potřebuju nastavit nějakou základní cenu celé té věci, abych na tom neprodělal. Představuju si alespoň tisícovku, ale fakt netuším, jestli může mít pro někoho takovou hodnotu. Má někdo nějakou představu, případně poradí, kde se mám zeptat?Foto: https://i.imgur.com/OpqHiEA.jpgDíky.

Odpovědi na otázku

daruj to do muzea, nikdy jiný si to nevezme pokud k tomu nedáš minimálně basu piv natož za tisícovku

zkus se zeptat v komunitěElektrotechnika, BASTLENÍ a IThttps://plus.google.com/communities/1074223188302... pokud máš Google účet. Třeba by to někdo chtěl na díly kvůli nějakým specifickým součástkám...

Lidi už neví, na čem by chtěli vydělávat... :) Možná za odvoz si to někdo vezme.

Ten rok výroby není ani historický, takže to žádnou hodnotu nemá. Ale zkus to dát do aukce na Aukro od té tisícovky a uvidíš.

Vím o jedné v bazaru za 100 Kč. Takže nejspíš hodnota=odvoz.

Bulharska pokladna z roku 89 za 1.000 Kc? To jako fakt? Mozna, kdyby umela eet, tak by to bylo supr, ale jinak je to dobrej vtip... Jeji aktualni hodnota muze byt tak 0 Kc. Duvod je zrejmy, neni nijak stara, ale zaroven, v dnesni dobe, je nepouzitelna. Neni nicim vyjimecna, ani nijak pekna jako ozdoba... Sberatele maji zajem spis o neco starsiho a designove hezciho nez o takovyto elektricky krapy... Pokud ji chces prodat za 1.000 Kc, zkus to, mozna se nekdo chytne, ale osobne tomu moc sanci nedavam...

Tak hlavně ten záruční list se bude hodit, co kdyby se něco porouchalo, že?

Dobrý den, měl bych zájem. Pokud je to ještě aktuální, napište mi prosím na bezdekj@centrum.cz Díky.

Já bych měl též vážný zájem, dám i dva tisíce, pokud je to ještě aktuální pište na Radovan11@seznam.cz, tel.604453038

Dobrý den, mám velký zájem. Není náhodou dotaz ještě aktuální?