» Poradna » Web a internet

Ebay nákup

Zdravím, doufám, že se tu najde někdo, kdo mi pomůže. Koupil jsem si na ebay 2 kostýmy, jeden za 980,- s dopravou zdarma, zaplatil jsem tedy necelé 2 tísice, platil jsem to přes paypal. Na PP je napsáno, že transakce je hotová. Všechno je v pořádku, peníze byly přičteny prodávajícímu na účet. Ale ebay mi napsal, že zboží, které jsem koupil už není k dispozici a prodávající uz na ebay není registrován. Psal jsem na paypal, že chci své peníze zpátky, psal jsem i prodávajícímu, ten neodpovídá. Paypal mi odepsal, že mám otevřít spor, ale když se o to pokusím, napíše mi to chybu, že to nejde a posílá mě to na ebay. Jenže na ebay ten spor nejde otevřít,protože ten prodávající už tam není zaregistrován.. nevím si tady, jak své peníze dostanu zpátky? Když jsem kupoval zboží, tak bylo ještě k dispozici a jak jsem zaplatil tak mi napsali, že už není ale já čekal, že bude refund mých peněz. Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

proč nemůžeš na Ebay otevřít spor? Ten nákup tam přece v tvém profilu (My Ebay / Summary) musí být normálně vidět. Je tam myslím 30 dní ochrana kupujícího a ta položka nemůže jen tak zmizet.

Ano, jsou vidět, jenže s tím nic nejde udělat. Zkoušel jsem otevřít spor ale nejde mi to. Píše mi to že to v tuto chvíli to neni možné.

nezakládej duplicitní vlákna na totéž:http://www.zive.cz/poradna/ebay-refund/sc-20... co ti brání pokračovat v tomhle?