» Poradna » Web a internet

E-mail na seznamu

Ahoj. problém.Mozila Firefox Seznam. Do mejlu nejde vložit PDF soubor, někdy JPG. Kousnese.

Odpovědi na otázku

Diky za info

zkus nějaký normální prohlížeč

Firefoxem to tedy opravdu není.

V jaké jsi pozici když vkládáš přílohu ? Popši to Bobši.Píšeš novou zprávu, koncept, odpovídáš, přeposíláš ?Křištálové koule nejsou skladem, ani hůlky kouzelné, číst dotazy obdobné, to nebývá dojemné

Píši nový e-mail. Je vložen Komu, Předmět, text a při Přiložit soubory po vybrání souboru klik na otevřít, se program zastaví. Mirek

: Lojza [78.102.108.xxx] |Něco tady nehraje a není klavír kterého unesla povodeň

Autor: 6. 2. 2017 0:15 Vloženo: Web a internet Kategorie:Problém s Outlookem. Nastavení by mělo být podle návodu. Nechce odeslat poštu, že je špatrně e-mail a kouše. Umí někdo poradit? Děkuji.Odpovědět na otázkunových odpovědí: 0/24Jednou Lojza jindy Mirek a nejenom to.Pokaždé jiné podání závady. Být stále Mirek stálo by to za zamyšlení, takto troll

Mirek 78.102.206.--- | 6. 2. 2017 0:42Lojza/ Mirek z dotazu o Outloku

Zajímavé. U mně to jde a bez kousání. Taky Firefox a Seznam.

Máš v tom nějakej bordel..

Byl tu loni jeden, zrovna v měsíc leden taky mu to nešlo. Odpovídal na přiševší mail tak, že vkládal přílohu, odkaz, aniž by dal Odpovědět či pře.....

No byla s ním sranda, jmenoval se Standa. Možná to budou roky dva i tři. Tehdy se řešilo i smazání našeptávaných emailových adres, co už tazatel - jiný , nepotřeboval a dělalo mu problémy.