Dvd mechanina nečte

Dobrý den kdykoliv dám do své dvd mechaniky v notebooku disk s větším objemem dat jako např. Disk GTA V mechanika se neroztočí plnou rychlostí a a dělá klapavý zvuk tím pádem se disk nenačte prosím o pomocDěkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Dělá to i originální nepoškrábané DVD? Zkus vyčistit opatrně čidlo(líh a vatová tyčinka)- Jak je ten NTB starý?

Ále... líh může čočku znehodnotit na tolik, že už taky nemusí číst, bacha na to. Pokud uživatel nemá jistotu, co má za čočku (sklo/syntetika), tak radši hodně ředěnej obyč. saponát s vodou a tu vatičku-hadřík, nepodceňujte to

Vatičku č. 1 uchošťouru navlhčit a čočku otřít, vatičkou č. 2 , suchou pak opatrně vyleštit. A placku z obou stran zkontrolovat;spodek musí být dokonale čistý, vršek nepoškrábaný. Datová vrstva je pod potiskem k jejímu zničení stačí, když se pokoušíte popsat placku propisovačkou.

já takové dělám čistou částí flanelové košile, disk i čidlo. ( Lihem max gramodesku)

GTA 5 na DVD k instalaci hry ani nepotřebuješ.. A proč instalovat starou verzi hry, když si na netu můžeš stáhnout originální instalátor(z webu Rockstar Games -> Social Club), se kterým nainstaluješ nejnovější verzi GTA 5..???V balení DVD najdeš aktivační klíč ke hře.. toť vše, co k té hře potřebuješ.. *Na webu Rockstar Games -> záložka Social Club - proveď registraci k založení účtu a další postup, jak stáhnout instalátor, snad i logicky pochopíš.. http://www.rockstargames.com/