» Poradna » Programy

DVD-Audio

Chtěl bych se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti z pálením DVD-Audio. Jedná se o pálení zvukového DVD ze vstupním formátem FLAC. Napište mi prosím v jakém programu se to dá vypalovat. Díky

Odpovědi na otázku

Napřed si z těch vstupních souborů flac (nebo wav) připravíš adresářovou strukturu disku DVD-Audio programem pro authoring těchto disků. Tuto složku AUDIO_TS potom vypálíš na obyčejné DVD jakýmkoli běžným vypalovacím programem (úplně stejně jako se vypalují dvd-video - tam je zase složka VIDEO_TS).Program pro authoring: http://dvd-audio.sourceforge.net/