Dva monitory jak propojit nejlíp a jde to vůbec?

Dobrý den, potřebuji propojit dva monitory k PC. Rozšířit(win Tlačtko+P) plochu na dva monitory vedle sebe.Potřebuji poradit jak propojit a jestli to jde. Co mám koupit pro to(kabely,redukce,spliter)případně jaké. PC jeto DELL Vostro 270S i3-3220 CPU3,3 CPU3,3GHz.Ram 4GB.W7 64bit os. Intel(R) HD Graphics. V PC je na grafice VGA1x,HDMI1x, 1Monitor VGA,DVI, 2Monitor VGA. Je to jen pro práci v office víc prostoru pro práci.Zatím propojeno mezi PC a 1 monitorem VGA kabelem do VGA.Děkuji a moc prosím o pomoc máte někdo něco podobného.Nějaké levné řešení.

Odpovědi na otázku

Pro rozšíření plochy nepropojuješ monitory, ale musíš využít dva výstupy z grafické karty (logicky, pokud nemají oba monitory zobrazovat to samé ;) ). Takže ideálně jeden monitor do HDMI a druhý do DVI.

Spousta lidí má totéž, co chceš, ne jen něco podobného. Existuje levné a jediné řešení, další kabel (DVi nebo HDMI) a druhý monitor do patřičného výstupu grafické karty. Ale lepší by bylo i ten první monitor propoji digitálně, jak píše kolega, odpojit ten VGA kabel, koupit jiný (DVI nebo HDMI) a propojit to tím, viz. kolega výše.

Chci se zeptat jestli by šlo propojit dca monitory i bez toho abych musel zapojovat monitor do grafické karty...Nemám dva výstupy od grafické karty a proto se snažím dohledat jinou metodu....

takže používaš integrovanú a dostupné výstupy sú po jednom VGA a HDMI.monitor, ktorý má len VGA vstup, pripoj VGA káblom. Zakúp kábel HDMI => DVI (daj si pozor, aby si nekúpil DVI => HDMI, nemuselo by to fungovať) a pripoj naň druhý monitor.