» Poradna » Web a internet

Duch v PC

Ahoj, prosím o info, jestli se s tím už někdo setkal a případně o co jde.To si tak sjíždím Fb a aniž bych někam klikla, přepne se stránka na Google a tam se samo začne psát ...jak to vidím :-o... a pak je to pravda... před tím asi 3 písmenka náhodná a ten smajlík tam byl taky. Myš jsem nedržela, ruce byly pryč z klávesnice. Chtělo to furt dál psát,ale to jsem nevydržela a vypla to a restartovala PC. Řekněte mi někdo prosím racionální vysvětlení, díky 😊

Odpovědi na otázku

To chce česnek ..... a třeba ten, kdo převzal kontrolu nad tvým počítačem, zdrhne.

Stříbrnou kulku rovnou do procesoru a na hranici upálit harddisk.

drogy ?

Nejedna se o nejakou levnou bezdratovou klavesnici? Uz tu byl pripad s bezdratovou mysi, kdy to blblo a pak se zjistilo, ze si soused koupil stejnou a signal sel pres stenu.

Nebo povolený vzdálený přístup - jakákoliv verze, nebo malware, ale to dnes "rádo" šifruje, je to módní.

mám normální s kabelem

Pak buď umíte telekinezi, nebo máte v PC nějaký nechtěný bordel, nebo vám někdo ovládl PC.Nebo si z nás jen střílíte.Jiná rada, než reinstal počítače s formátem disku není.

Proč bych si měla z někoho střílet přítel na to koukal taky jak puk

Že bych se zeptal? S jakými právy k systému pracujete jako uživatel?

Je to pár měsíců starý pc, w10 originál, jsem jediný uživatel... nevyznám se tak moc v termínech, tak se nezlobte,jestli jsem nepochopila otázku je možné, že se mi někdo prostě naboural do pc?

Urcite by nebylo na skodu poutivat ZoneAlarm antivirus+firewall free.Zvlaste v dobe kdy radi na internetu tolik haveti.Ja ho pouzivam a to spolecne s Nod32 a super.

Dva antiviry v systému jsou nesmysl.

Máte v něm škodnou. Ta se dá chytit kdekoliv na netu. Škodná v revíru než je odstřelována různámi "anti", je vždy vpředu a nadělá nemálo škod.

Přítel zíral, jak jeho svižné spermie už umí psát? Vyzpovídej ho, co tam vyváděl.

Na duchy vysvětlení nemám. Pokud mi vleze do PC škodná projevující se různě až hrůzně, pošlu na to podle stavu, bud a nebo či postupně. Eset, Malware bytes, Spybot. FB už nevedu, ale na net chodím v gumáku. Ochrana sa volá Sandboxie. Je to takove ohraničené místo v němž procházím netem. Pak ten gumák vysypu a vypínám zařízení, nebo jen internet.

Kombinace W10 s Chromákem je naprosto šílená! Co s tím?Vyměň klávesnici.Pomohlo?ANO:OKNE:Prostuduj si FAQ:https://mople71.cz/faq/http://forum.zive.cz/viewtopic.php

Nekecej, radši pošli kontakt na dealera.

Stalo se mi to několikrát na notebooku. Duchové mají rádi elektroniku jako možnost kontaktu s námi. Je dost možné, že Vám to někdo napsal. Ať si skeptici myslí co chtějí 😉