Druhý monitor

Ahoj,možná se to dá udělat nějak velmi snadno přímo ve Windows, ale nikde jsem to neobjevil, případně jestli je na to nějaký program.O co mi jde, no mám dva monitory a někdy si na ten druhý třeba pustím nějaké video, často třeba zprávy z iVysílání, víceméně je to jako kulisa a občas na to mrknu a na druhém monitoru normálně pracuju. No a jde mi o to, jestli se nedá v tu chvíli nějak dočasně "zamknout" ten druhý monitor - v tom smyslu, že mi tam nebude přejíždět myš. Někdy člověk třeba zajede napravo obrazovky na scroll bar a omylem vjedu rovnou do druhýho monitoru, přejedu scroll bar, navíc se mi objeví taková ta ovládací lišta u toho videa.Prostě jestli existuje něco, co by umělo dočasně vypnout myš na tom druhém monitoru, tak aby se to chovalo jako kdybych měl jen jeden a ten druhý prostě jen běžel s tím co na něm je.

Odpovědi na otázku

Existuje software zvany Dual Monitor Tools, ktery nabizi funkci zamknuti kurzoru mysi na 1 monitor. Osobne jsem ho netestoval, ale snad by mohl k pozadovanemu ucelu poslouzit.http://dualmonitortool.sourceforge.net/