» Poradna » Programy

Dropbox | (ne)synchronizace

Zdravím vespolek.Mám takový dotaz. Páč jsem asi špatně hledal, tak nevím a potřebuji poradit.Mám Dropbox. K tomu mám stolní komp, se kterým se data synchronizují. A pak mám ještě MacBook Pro. Ale tam nepotřebuji, aby se mi vše z DB stáhlo. Jde to nějak ošéfovat. Na Dropboxu mám asi 750 GB dat. V MB malej SSD disk, takže se mi ta synchronizace nehodí. Díky.

Odpovědi na otázku

Nevím jak na Macu, toho klienta neznám, ale v Dropbox klientu pro Windows je v nastavení Preferences / Account / SelectiveSync možnost výběru na úrovni adresářů, co chci a co nechci synchronizovat. Předpokládám, že u Macu by to mohlo být podobné.

Díky. Asi tak to bude. Jen to nezafungovalo. Sotva pustim DB, tak se začne stahovat celej obsah :)