» Poradna » Programy

DRM Ochrana

Zdravim. nevedel by niekto cim obidem tuto ochranu? mam par piesni vo wma formate no neprehra mi ich radio v aute... Chcem si ich hodit do mp3 a skusil som mnozstvo softu no neuspesne... Vsetko sa vyhovara na tuto DRM Ochranu... Vie niekto cim to pojde ? dik

Odpovědi na otázku

stáhni to bez drm ne, kuk na warforum.cz a vybírej...

Hoď vzorek písničky na net, odborníci se ti na to podívaj...

Zkus tenhle program - http://uloz.to/2244778/audials-one.rar...

Analogový přepis. Dá to sice trochu práce, ale zničíš nejen DRM, ale i identifikační kódy, nebo případné rootkity a jiná nežádoucí svinstva, takže ti potom nikdo nedokáže kde a jak jsi tuto hudbu získal. A pokud si s tím trochu pohraješ, může být výsledek i poslouchatelnější, než originál