» Poradna » Notebooky

DRIVER power state failure..

Hezky vecer, hledam zachrance na mou malou chybicku v notasu (jiz to beru s humorem!)Mam windows 8.1, pri kazdem zapnuti pc se sam do peti minut restrartuje, napis DRIVE POWER STATE FAILURE a smutny smailik... udela to tak asi 5x a pak normalne funguje.. jakmile ho jednou vypnu, vsechno zacina nanovo.. vyjimka je tehdy, kdyz ho pri zapnuti mam v napajeni (kolik % je nabity nezalezi), tak to neudela.. k tomu se mi odpojuje celkem pravidelne kazdy vecer wifi (ostatni zarizeni v domacnosti nemaji problem), predpokladam ze problemy spolu souvisi. Reinstalovala jsem vsechny drivery, vymenila antivirus podle rady, zmenila nastaveni v napajeni podle rady druhe, vratila pc do tovarniho nastaveni, ale nepomaha nic, absolutne nic... mate nekdo nejaky napad prosim??? moc dekuju!

Odpovědi na otázku

Pak bych asi zkusil vyměnit harddisk.

oj mam ho od cervence a zacal to delat hned po dvou mesicich, takrka vzapeti co jsem naisntalovala par programu... tak to vidim na reklamaci,dekuju