» Poradna » Ostatní

DPI foťáku

Zdravím,kolik DPI mají normálně foťáky a mobilní foťáky? Na mobilu mám na fotkách 72 DPI. To je u každého foťáku stejné, nebo to má každý jinak? Souvisí to nějak s citlivostí focení?

Odpovědi na otázku

Bylo by moc, chtít po tobě, aby sis o digitální fotografii nejdřív aspoň něco přečetl?

DPI je u foťáku jen virtuální údaj, reálně neudává vůbec nic. Ale kdybys nebyl líný a zkusil trochu hledat sám, tak bys to jistě našel sám.

DPI (dot per inche) ma vyznam pri tisku.Je to podobne, jako kdyz se budes ptat, kolik megapixelu ma tiskarna.

spíš by t měl zajímat rozsah EV, nejnižší EV pro AF, Dynamický rozsah, použitý senzor (šum), kvalita AI servo (AF-S u Nikonu), počet/kvalita AF bodů, a takové ty opravdu důležité věci pro focení.

AF-C ovšem

klídek.výkon môjho motora v aute je 5000 otáčok za minutu. to preto, lebo jazdí na solárku

Elektromotor je pravotocivy, alebo lavotocivy?Pretoze vzhladom na zemsky magnetizmus je na severnej pologule ovela vhodnejsi pravotocivy.Lavotocivy sa uplatni na juznej pologule. (Australia, Novy Zeland, Juzna Amerika)

Ale zase nesmíš couvat

eto ničivo, davaj toľko vpered