» Poradna » Windows (a jiné OS)

Downgare z win 8,1 pro na win 7 zdarma?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Mám rok staré lenovo e531 ve kterém byly původně win 7 s tím, že bylo dodáno cd s win 8 pro pro aktualizaci. upgrade jsem provedla. nicméně win 7 jsem si nezálohovala, a teď bych je v notebooku potřebovala zpátky. Je to možné?Na internetu jsem se dozvěděla, že downgare z win 8 na win 7 je zdarma. nicméně víc nevím. dělal jste již někdo tuto změnu? udělají mi to v servisu?

Odpovědi na otázku

A co nejdříve zkusit vyhledávání? Už se to tu řešilo Xkrát. No nic, downgrade na Win 7 je možný pouze u verze Win 8 PRO OEM, splňuješ tuto podmínku?

Pokud byl NB dodan s dual licenci jak je psano v popisu tak samozrejme narok na Win7 ma.Druha vec je jaky duvod je vracet se k Win7. Pripadu kdy je to opravdu potreba je minimum.

nevím kde to zjistím,ale když se dívám do správce tak tam mám jen win 8 pro

jedinný duvod proč se k nim vracet je , že mám program který jede max pod win 7. a pod 8prý ne. tak nevím jestli je nějaká možnost ho nainstalovat tak, aby fungoval i pod win 8

mám v počítači asi 20 programů které jsou údajně jen na win7, jdou mi na moje 8.1.. Myslím si, že program ti půjde.

To bude nevhodnou instalací. Těžko najdeš program pro W7, který by nešlo rozjet pod W8.

Bez zhotoveného Boot média pro původní W7 daungrejd sama neprovedeš. Hledej v archívech, např. Čistá instalace W7.... a disk s W7.

Názov toho programu zadajte do ich vyhľadávača, ten Vám dá odpoveď na Vašu otázku.http://www.microsoft.com/en-au/windows/compatibili...