» Poradna » Notebooky

Dotykový panel

Dobrý den,mám problém z dotykovým panelem u notebooku.Nepoužívám klasickou myš,ale jenom prsty na dotykovém panelu.Jednou jsem něco stahoval a od té doby mě to přestalo fungovat.Musím vždy nainstalovat......přispůsobit,změnit ukazatel myší atd.,ale uložit to neumím,musím vždy po vypnutí notebooku nainstalovat.Prosím poraďte.Děkuji

Odpovědi na otázku

Pomocí bodu obnovy vrátit systém do stavu před tím, než jsi "něco stahoval".