Dotykový displej nefunguje.

Zdravím,potřebuju pomoct 10 měsíců mám tablet a včera přestal můj dotýkový displej býti dotykovým. Nejspíš došlo k narušení displeje. Potřeboval bych vědět nějaký možný řešení předtím než to pošlu na reklamaci.nejblíže podobný problém, který jsem našel https://youtu.be/ktsXv8QP8SYDíkyPS: omlouvám se za špatnej popis technicky jsem na dně. Android jsem reinstaloval a displej jsem zkoušel utřít ___Yoga Tablet 3 8"

Odpovědi na otázku

Zkoukni kdyby se.nik neozval vlákna "nefunguje dotyk"http://www.zive.cz/poradna/sc-20/

"Potřeboval bych vědět nějaký možný řešení předtím než to pošlu na reklamaci."... jediný možný řešení je poslat to na reklamaci ne ? Co chceš jinýho slyšet ?

W10 v defaultnych nastaveniach sam aktualizuje ovladace cez Windows Update, je mozne, ze si takto updatol aj ten na dotykovy displej.Skus na support.lenovo.com stiahnut ovladac na displej a nainstalovat, mohlo by to pomoct.

Možné řešení kromě reklamace je to, že si dotykový displej koupíš a vyměníš sám :) Netuším, co jiného bys chtěl slyšet. A je otázkou, jestli ta reklamace má smysl, protože píšeš, že došlo k narušení displeje a tuším tam, že nemáš úplně jistotu, zda jsi ten displej nenarušil sám ;)

Jestli jim chceš udělat radost tak se v tom co nejvíc vrtej aspon nebudou mít tolik starostí s tím co napsat jako důvod k zamítnutí

Řekni kde budeš reklamovat a rád jim pošlu link na tuhle diskusi.