Dotaz ohledně výmeny grafiky

zdravim je možné když mám tyto dvě grafiky AMD Radeon HD 7640G + AMD Radeon R5 M230 změnit tu R5 za výkonejší například AMD Radeon R7 M260?? nebo je to holý nesmysl dík za odpověd

Odpovědi na otázku

můžeš koupit jakokoliv grafiku do slotu, záleží na zdroji, grafika Ati 7640 je pěkně pomalá, na tom si nezahrajete, mám GTX 660 a nelituji, doporučit mohu

je to jen notas myslel že bych na rok ještě zvýšil o level výš výkon ale koukám že to asi nemá cenu

kup si toto a nemusíš riešiť výmenu GK