Dotaz ohledně Procesoru

Dobrý denChtěl bych se zeptat mam problém nedavno jsem měnit procesor Phenom II 4X 965 za FX-8350 mam základní desku GIGABYTE 990XA-UD3 Rev 1.0 flashnul jsem i bios na verzi F13 aby mi podporovala nový procesor a od té doby mam ve všech hrách problémi s FPS dříve to běželo vpohodě a ted je to nehratelné zkoušel jsem i přeinctalovat Windows ale beze změny poraďte prosím co stím jestli mam koupit novou desku nebo co bych měl ještě zkusit ?Děkuji za radyMé PC:FX-8350 GTX 960 4G 8 Gb ram ddr3 Corsair CX Builder Series 600W GIGABYTE 990XA-UD3 Rev 1.0

Odpovědi na otázku

zkontroluj komplet nastavení v biosu, případně dej load to default a nastav od začátku...

A mas nainstalovane aj ovladace na chipset a graficku a zvukovu kartu? http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx

A jaké hry hraješ + kolik máš fps. gtx 960 taky není high .

Hraju War Thunder a tam mam 30-55 FPS a chtěl jsem hrát GTA 5 a tam mam 25-30FPS

GTX 960 se 4GB ram,LOL

Co lol? Sice ti to na nastavení ve hře možná pomůže, ale jinak je pamět na nic. I r7 250 můžeš dát 8GB, ale bude stejně slabá.

Jsem chtěl napsat,že tuto slabou graf.kartu a ještě se 4GB ram může koupit jenom neznalej punťa.

V první řadě udělej reset BIOSu a zkontroluj teploty.

3gb je normalod asi 3.5 po 4gb je odkladaci oblast ktera je pomala