» Poradna » Notebooky

Dotaz na ram

Dobrý večer potřebuji poradit ohledně noteboku Siemens amilo pa 1510Mám ho na chalupě s Windows 7 32b původní ram 2x512mb ddr2 v dualchanel nyní tam mám 512mb + 1gb singl je lepší 1+1 gb v dualu nebo 1+2 singl.Teoreticky by měl podporovat 2+2 ale tolik nechci investovat.děkuji.

Odpovědi na otázku

Myslím si, že se mýlíš a teoreticky podporuje jen 2 x 1 GB paměti. Takže to vidím na nahrazení té 0,5 GB paměti pamětí 1 GB a hotovo.

1+2 podporuje určitě zkoušel jsem se zapůjčenou ramkou.

Podle specifikace by měl notebook podporovat max. celkem 2 GB RAM. Prakticky může podporovat i více RAM, ale bez záruk. http://mobilespecs.net/laptop/Fujitsu-Siemens/Fu... Myslím, že je lepší mít 1GB+2GB single než 1GB+1GB v dualu. V reálném provozu je přínos dualu zanedbatelný.