» Poradna » Web a internet

Dotaz na HUAWEI LTE E5180

Zdravím, Měl jsem internet bez drátu od T-mobile, ale nebyl jsem spokojený, Paušál jsem zrušil , ale router HUAWEI LTE E5180 mi zůstal, zařídil jsem si internet na pevno, chtěl bych se zeptat, jestli by router HUAWEI LTE E5180, šel použít jako normalní router, nebo jestli tento router podporuje jen Sim.Předem děkuji za odpověd

Odpovědi na otázku

On je to spis "WiFi modem" nez router, takze moc nesel. Popravde neumi spoustu jinak beznych funkci a obavam se, ze ani obycejne WiFi AP se z nej udelat neda.