» Poradna » Ostatní

Dotaz na For Honor a Steam

Zdravím, mám menší problém, koupil jsem si For Honor na Steamu, ale v počítači už ji mám stáhlou přes uplay, kamarád mi půjčoval účet, a já si to stáhl a nějakou dobu hrát, a steam to chce po mně stáhnout znovu, nešlo by ten produkt jenom nějak aktivovat na Uplay abych to nemusel stahovat na steam? Děkuji za odpověď :)

Odpovědi na otázku

Ahoj vím že jde nějak propojit Uplay a Steam,, ještě jsem to nedělal proto že k čemu by to bylo ? když už mám v pc Uplay,,Nevím jak je to s Honor nemám ji, ale když jde normálně koupit na steamu tak tam musí jít i stáhnout,, takže když máš tu hru aktivovanou na Uplay tak to hraj na Uplay když si ji koupil na steamu proč si ji stahoval přes Uplay ? samozřejmě že to chce novou instalaci protože Uplay má v PC jiné složky a registry než Steam,,,, takže se rozhodni steam nebo uplay přes oba programy to hrát logicky nejde...

skús hru presunúť pod steamapps/common a dať inštalovať. je šanca, že steam pri inštlácii objaví hru, skontroluje súbory a dosťahuje len potrebné časti.neviem však, či stejne steam hru nemá len ako "odkaz" a pri spustení nespustí uplay a hru v ňom...