» Poradna » Mobily

Doporučte mi prosím powerbanku

Doporučte mi prosím powerbanku na občasné (1-2x týdně) dobíjení mobilního telefonu iPhone 5s.Požaduji:- rychlé nabíjení powebanky < 7 hodin- kapacita alespoň na 4 plné nabití telefonu- cena max. 600 Kč- k objednání na czc.cz

Odpovědi na otázku

Zapni si tam filtr a hledej Dnešní noc bude ještě chladná...

https://www.czc.cz/xiaomi-power-bank-10000-m... https://www.czc.cz/xiaomi-power-bank-16000-m... U té první nevím, zda to určitě zvládne 4x. Druhá určitě. Nabíjení závisí hlavně na tom, čím to budeš nabíjet. Pokud zanedbáme ztráty a budeme počítat jen hodně přibližně, tak třeba 16000 mAh nabíjených 1500 mAh nabíječkou, bude trvat minimálně 11 hodin (16000/1500=10,667). Ta menší tedy minimálně 7h (10000/1500=6,667).

jo, Xiaomi taky doporučím, mám tu 10 Ah. Akorát jsem ji měl za necelé 4 stovky i s ochranným obalem z Číny.Ta 16Ah už mi přijde skoro moc velká...

Já mám zase tu 16000mAh. Stála mě cca 650 z CZC. Spokojenost. Jen se pronese, ale na výlety mimo civilizace je skvělá.

Tu má kámoš a vozí ji v kočárku (nekecám).

Si nejaký lacný. Ak je tam 1,5Ah bateria, pri 4 nabitiach by malo stačiť mať PB cca 7-8 Ah a pri 2A to síce nabiješ pod 7h, ale prúd nie je konštantný. Doporučuje sa Xiaomi NDY-02 - 16 Ah, reálne 14Ah, nabíjanie za 10h. Ja mám A-data PV110 Titan - 10,4 Ah, reálne 9,7 Ah, nabitie za asi 14h, ale je lacnejšia ako Xiaomi. Najrýchlejšie sa nabija APC M10BK-EC, ale má len 10Ah. reálne 7,4Ah