Doporučte bílou klávesnici

Ahojmám tyto požadavky:česká klávesnicenumerický model oddělen, stejně tak šipky, funkční klávesy netřeba,vysoký zdvih kláves, nechci notebookový (moderní)podsvícení - nemusí být, ale hodí secena - kolem 500, max 1000 Kčbílá barva klávesnice (či žlutá, světlá prostě, ne tmavá, šedá, černá)pro člověka do rodiny, který špatně vidí na klávesnici (je to drátový Logitech, na psaní dobrý, ale je to černé s šedivými písmeny)sháníme klasikou pc klávesnici do usb (pc má snad dokonce ještě starý port ps2/), podmínkou je aby byla pokudmožno bílá barva a dobrá čitelnost písmen, nemůžu nic kloudného najít na alze a czc, poradíte kde hledat, případně kde by se daly dobré, vařazené, ale čisté sehnat ? to by také bylo řešení, dnes je v módě mít vše tmavé a s notebookým vzhledemdíky Petr

Odpovědi na otázku

Kdyby se ještě někde prodávaly Chicony klávesnice, tak bych mohl doporučit je, ale již se bohužel neprodává jediný model.Jedinou co jsem našel, je tato LOGO http://www.pekro.cz/logo-klavesnice-standard-... , má vysoký zdvih kláves, bílou barvu, dobrou čitelnost a je do USB.A bílou podsvícenou klávesnici jsem viděl snad jenom u Applu, takže pokud byste potřeboval podsvícení, budete muset jít do černé klávesnice.

doporucoval bych si sehnat Apple, ci apple-style pro win, musi existovat nejaka kopie ne

Tazatel vyžaduje klasiku s vysokým zdvihem kláves, nikoliv chiclet.

jestli špatně vidí, tak co vzít tohle?http://www.czc.cz/connect-it-klavesnice-pro...

Co to je za příšera?To fakt někdo koupí?

Pokud se obejdeš bez podsvícení a opravdu máš PS/2, za mě jednoznačně IBM klasiku 1391401 nebo 1391403. Světlá, buckling spring systém, vyměnitelné kloboučky kláves se dají snadno vyprat. Nesmrtelná teta, i po 30 letech se stále používá. Jestli nechceš připlatit nad uvedený limit za novou, projdi bazary, eBay, apod.

Klepem na zodratých písmenkách kl. zn. Turbo-Plus PS/2 už dvadsať rokov, nemá chyby až na rachot, ako písanie pri valčekovom stroji Consul:https://www.google.sk/searchNevymenil bu som ju. Mám časom "odleptané" či zodraté znaky fontov z kláves na 30% povrchu.

Na tyhle staré mikrospínačové klávesnice jsem taky myslel, protože tazatelovy požadavky na ně přesně sedí. Pokud ten počítač má PS2, tak by se dala použít i starší s "petikolíkem" a redukce na PS2, protokol je stejný. Jen nevím kde ji sehnat, na Aukru ji nikdo nenabízí.

Takovou starší klávesnici mám, s pětikolíkem a redukcí na PS2. Několik roků nepoužívaná, je v bezvadném stavu. Barva světle šedá a některé klávesy jsou barevně odlišené, přesněji mírně tmavší šedá. Již ji nepotřebuji.

Zlaté Chicony...Co tohle: http://www.czc.cz/fujitsu-kb521-cz/145446/p... ?

Sice nemá vysoký zdvih kláves, ale přesto je to velice slušná klávesnice. Měl jsem možnost ji používat, sice byla černá, ale vyvolává závislost na tento typ klávesnice.