» Poradna » Mobily

Doporučení odposlechu

Dobrý den,známý mě poprosil, abych mu objednal a namontoval do jeho firmy odposlech kvůli častým krádežím z řad zaměstnanců. Mohli byste mi, prosím, doporučit nějaké takové zařízení?Velikost: 1 až 4 krabičky zápalekVýdrž: týden/5 prac. dníNapájení: klidně 220VZáznam: MicroSD, nebo jinéFunkce: Vypnutí/zapnutí podle zvuku ticho/řečCena: do 3000,-Předem děkuji za každý tip.Snažil jsem se vygooglit, ale vše bylo moc "překombené" nic jednoúčelového na záznam zvuku do pam. média jsem nenašel :(

Odpovědi na otázku

Když bude zaměsnanec krást potichu, tak mu bude odpolech k ničemu. Nebo snad řeká, že si bude pro sebe brblat "tááák, a teď ukradnu tady ten pytlík kafe"?

Dobrý den,děkuji za odpověď, nicméně prosím o tipy na zařízení.

http://www.alza.cz/edimax-ic-3140w-d2206240.htmJe to i mikrofonem, slot na SD karty...

Zdravím,podobných zařízení jsem právě našel hodně, ale pouze záznam zvuku nemůžu najít. Nicméně Váš odkaz je vcelku vhodná alternativa. Děkuji

Jestlipak vy a ten váš známý tušíte, že za určitých okolností byste se sami mohli dopustit trestného činu a sdílet stejnou celu s dopadeným zlodějem?

Stejně mu nějak moc nevěřím, že to má do firmy. Odposlech je pro důkaz krádeže naprostý nesmysl, to by normálního člověka nenapadlo. Kdo ví na jaké nekalé účely to má a tohle je jen výmluva. Tím maximálně uslyší že se někde otevřely dveře, někdo s něčím udeřil atd., ale co z toho? Není důkaz kdo a co dělal.

Přesně, celý ten dotaz smrdí, odborník z oboru by se ani tady neptal. Ostatně, kromě dalších souvisejících zákonů, sledování obrazem a zvukem zaměstnavateli přímo zakazuje § 316 odst. 2 ZP.

Proč měníš nicky? Na fóru avmanie jsi položil stejný dotaz pod nickem Albeda.

To nevím, ale na audiozone to měl taky.

Dobrý den,děkuji za odpověď, nicméně prosím o tipy na zařízení.

Myslíš že jsme tak hloupí a budeme ti radit, s jakým zařízením můžeš bez vědomí lidí ostatní špehovat?

Zapomeň. Jestli ti zahýbá stará, jak ju vyhoď a nevykládej nám takové kraviny, že chceš odposlechem dokazovat krádež. Na to ti nikdo neskočí.

Ja bych chtel kontakt na nejakeho slusneho najemniho zabijaka. Zn: rozumna cena podminkou.

Tak toto vůbec nechápu! (S)mazači mažou poměrně normální dotazy související s elektrotechnikou a potažmo i výpočetní technikou, viz: http://www.zive.cz/poradna/vypocet-vykonu-za... (nebyl prvý s tímto pro netechnické neuchopitelné téma), ale tohle zjevně hraničící se zákonem a jdoucí proti dobrým mravům tu nechávají!"Upozornění bylo odesláno." Jestli to má vůbec smysl...

Spolehlivé zařízení k odposlechu:http://inzerce.czsluzby.com/inzerce-kuchyne-jidelny/h... S tím záznamem to bude horší.