Domácí NAS

Dobrý den,pořebuji poradit ohledně domácího NAS vybírám buď QNAP TS-131 nebo Synology DiskStation DS115j,používat je budu na filmy,hudbu,fotky,mám satelitní přijímač VU+DUO který má rozhraní e-sata šel by QNAP TS-131 připojit k tomuto rozhraní jako disk na nahrávání nebo je lepší varianta Synology DiskStation DS115j a přehrávat po síti?Jsem naprostý laik tak nebuďte kruťasové,děkuji

Odpovědi na otázku

E-SATA je pouze na připojení dalšího disku k NAS-u, takže přehrávání po síti.