» Poradna » Mobily

Domácí kino LG HT 305SU

Dobrý den, mám Domácí kino LG HT 305SU s reproduktory 5.1, které se mi pokazilo.V opravně mi řekli, že oprava je nerentabilní. Mám zabudovány reproduktory, 5 ks přední/zadní 4 ohm, 45W a subwoofer 8 ohm,75 W.Chtěl bych koupit nový system DVD přehrávač a receiver u kterého bych mohl využít moje reproduktory.Můžete mi poradit prosím co bych si mohl koupit?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Vyhoď to. Kup si lepší, klidně i v bazaru. Ale od výrobce který se zabývá výhradně repro.

Ještě upřesňuji základní údajeTyp výrobku DVDPočet kanálů 5.1 ChTyp reproduktoru ParabolaRMS výstupní výkon - Celkový výkon 300 WRMS výstupní výkon - Přední reproduktor 45W x 2(4Ω)RMS výstupní výkon - Centrální reproduktor 45 W (4Ω)RMS výstupní výkon - Zadní reproduktor 45W x 2(4Ω)RMS výstupní výkon - Subwoofer 75 W(8Ω)

Co tam odešlo?

Zdar, zatím jsem pro to nebyl jen mi to zatelefonoval. Mohl by ses na to podívat??Zdraví J.

Nejsem opravář elektroniky. Je to jen můj koníček. Zkus popsat svými slovy závadu, jak se projevuje. ☺

Ahoj PCMARKET, děkuji ti za projevený zájem mi pomoct. Tak jsem to dnes odebral. Opravář mi řekl, že mi opravil napájení, ale pak zjistil, že je proseklý propojovací kabel "Technika LCD32-270 obrazovky T-Con PCB plochý kabel E129545 Eunsung 20861". Na webu je za 10 EUR. To bych samozřejmě dal, ale vůbec tomu nerozumím, tak to asi zruším a koupím něco nového. Byl bych rád, kdyby ses mi na to podíval, ale bydlím v Olomouci a nějaké zasílání nemá cenu. Přesto ti děkuji za zájem a ještě jednou zdraví J.

Trošku se v tom ztrácím. Měl jsem za to, že řešíme opravu Domácího kina. Teď se tady objevila ještě LCD TV Technika. Ta je taky vadná?

Zdravím, nevím jestli jsem to správně popsal? Předesílám, že tomu nerozumím. Ty údaje jsem opsal z toho pásku a našel na internetu.Technika LCD32-270 obrazovky-to-T-Con PCB Ribbon Cable Eunsung-20861-E129545.Jde o propojovací kabel, páska, která je na jednom místě natržená.V případě, že mi dáš adresu pošlu foto.Zdraví J.

Většinou to bývají elyty ve zdroji. To by mě taky zajímalo, co to je za závadu.

V podstatě jakýkoliv, ať už se tomu říká domácí kino nebo audio video receiver, se 4 ohmovým výstupem a s výstupem pro pasivní SW 4 až 8 ohmů.Nicméně, ty repráky až zas takový zázrak nebudou, takže klidně komplet nové.Je možné, že závada není ve skutečnosti příliš vážná a zručný kutil ji opraví, ale to ti na dálku nikdo neřekne. Servis to neopraví třeba jen proto, že nemá originální náhradní díly a nebo není schopen dát záruku.