» Poradna » Windows (a jiné OS)

Dokola se notebook restartuje

Mám problém, právě sem nabootoval win7 a po zadání jména klíče atd. se systém restartoval. Naběhne obrázek HP a zase se restartuje .. mám zkusit reinstalovat? pomůže to nebo je t v ničem jiném. mám notebook HP probook 4530s

Odpovědi na otázku

A je to uplne novy notebook? Nove notebooky, ktore su tzv. bez OS, nie su bez OS. Je tam vecsinou nainstalovany DrDOS, alebo FreeDOS, ktore pouzivaju zastaralu verziu MBR (Master Boot Record), ktore neni kompatibilna s Windows7.Pouzi opravu (prepisanie MBR) napr. z navodu:http://www.sezob.cz/navody/win7_oprava_mbr.html

OMG! :)))))) DÍKY!!!! funguje