» Poradna » Web a internet

Dobrý web hosting

Ahoj mám firmu a přemýšlím o kvalitních stránkách, ale taky nejsem nějaký IT člověk co umí pracovat v hyper textu, ale dokážu se přiučit. Zkuste mi prosím napsat nějaký dobrý hosting v kterém bych mohl dělat, nebo bych se mohl naučit dělat a spravovat stránky, aby pak taky nějak vypadaly. Mám zkušenosti prozatím jen s "webnode.cz" . Zkuste poradit děkuji

Odpovědi na otázku

Jestli neumíš dělat stránky, nikdy nedělej firemní prezentace. Bude to odpad, odláká to zákazníky. Navíc hosting je jen o místu pro stránky, co ty potřebuješ, je nějaký CMS. Opět, pokud to myslíš vážně, nepouštěj se do toho, bude to vypadat amatérsky. Web není jen o tom udělat ho, aby nějak fungoval, musí dávat smysl a podpořit prodeje / návštěvnost / činnost firmy. Najmi si na to někoho zkušeného, co už nějaký firemní web dělal.

Dobře díky

Vyzkousej wordpress, je to zdarma, velice jednoduche, najdes milion sablon, ktere vypadaji velmi profesionalne. HTML a nic jineho vubec nemusis umet, vse si naklikas. Urcite najdes server hosting, ktery ti nabidne predinstalovany wordpress.