» Poradna » Notebooky

Dobrý pořítač ale,CS:GO se mi seká

Mám takový problém mám nootebok s procesorem: Intel(R) Core(TM) i5 -7200U CPu @ 2.50GHz 2.70GHz, RAM: 8 GB, WINDOWS 10 HOME a když jsem si to koupil poprvé tak jsem si nainstaloval CS:GO a měl jsem 100-150 fps časem jsem hrál normálně potom přišel den kdy jsem to pustil a měl jsem 50-60 a víc než 60 mi to nejelo. Nastavení v csku mám všechno na Low, vertikální synchronizaci mám taky vyplou,v počítačí se nic nepokazilo nic jen mi droply fps v csku a když to hraju vidím jak se mi seká obraz a já to vůbec nechápu. radu prosím kdyžtak dolů:)

Odpovědi na otázku

Přehřívání ?

Grafická karta s daným HW nedostačuje. Je to slabota.

1) V csku se poměrně hodně překopala grafika, takže už grafika nemusí dostačovat (ruku na srdce i ten procák není buhví jaká sláva, kdejaká I3 to předčí)2) Máš Intelovskou grafiku? Pokud ano, víc z toho nedostaneš3) Pokud nemáš intelovskou grafikua maš i nějakou nvidii/amd, tak pravděpodobně jedeš právě na Intel

"vidím jak se mi seká obraz a já to vůbec nechápu.".. a to já to zase chápu.. na notebooku, s grafikou kterou před námi z nějakého důvodu tajíš chceš aby ti šla tak náročná hra ??? Jak bylo řečeno.. to že to šlo na novym nezamená že to půjde i po updatech a po půlroce provozu na hranici možností hardwaru...Notebook rozhodně není na náročný 3D hry ( a to CS:GO bezpochyby je).

Netajím jen jsem ji zapomněl napsat tady je: GeForce 920MX ale stejně jede mi to jen na 60 fps a víc ne..

Nad 60fps stejně rozdíl nepoznáš

To že ti šly FPS u CS:GO dolů je naprosto normální.Inferno, Nuke - zcela přepracované mapy s "lepší" grafikou.Přepracované modely u Teroristů. Blbosti jako nové rukavic a spreje nepočítám :DFPS šly dolů všem co znám. Bylo to cca. před měsícem kdy proběhl velký update.

skús si nájsť v pc aplikáciu xbox, prejdi do nastavení a vypni DVR

Na nejake to amaterske blbnuti mi teda 60fps prijde jako zcela dostacujici.Btw, ten NB je na hry vylozene srot.

A hlavně 60FPS na max 60Hz displayi a seká se...zase další děcko.

Klid, tenhle "nadupany herni laptop" v CS:GO 60fps urcite neda. Tedy pokud neoreze detaily na kost nebo nenastavi nejake prehistoricke rozliseni.

Podívej se, zda v ovládacím panelu nvidia není napevno nastavená zapnutá vert. synchronizace pro všechny aplikace ;) Jinak bych to ale spíš viděl jak říkali ostatní - udate hry :)

Zdravim, ja mam hracsky notas ASUS Rog, Win 10 home, procak intel core i7 4860HQ 2,4GHz , Ram 24GB, graf. Nvidia Geforce GTX 980m, SSD...taktiez mi to zacalo sekat po aktualizacii...Paradox je v tom, ze dvaja kamarati, co maju tiez hracske notebooky ASUS, ale starsie a slabsie, to rozbehaju bez problemov naplno...Vsetci mame Win 10 home...Skusal som preinstalovat grafiku s aktualnym ovladacom, ale nepomohlo...Viete mi prosim poradit, cim by to mohlo byt?