» Poradna » Web a internet

Dobrý internet, velký ping ve hrách

Dobrý den, chtěl bych se zeptat proč je můj ping ve hrách mnohonásobně větší než ten, který se mi ukazuje při testech internetu a dá se s tím něco dělat? Příklad: Hraju Lolko a můj ping se pohybuje od 50 do 100 ms ale můj internet mně na Speedtest.net ukazuje ping 15.

Odpovědi na otázku

Ahoj,Záleží na jaký server měření podle Speedtestu provádíš....

No a s tím pingem ve hře se teda nedá nic dělat ?

Záleží kde je konkrétní server umístěn Otevře cmd a zadejte tento příkaz ping 1.1.1.1 -tStím že místo jedniček bude IP adresa serveru ( samozřejmě bez portu )Potvrďte Enterem, a uvidíte jaké budete mít odezvy."Pingování" ukončíte pomocí levého ctrl + c

Neumíte číst ?Jak jsem psal místo 1.1.1.1 dejte IP adresu serveru na kterém máte problémy....Samozřejmě bez portu.

Chvilku mě to trvalo, ale našel jsem to. Tady to si přečtěte:https://www.zive.cz/clanky/popularni-speedtes... Zjistíte, že je jedna věc naměřit něco nějakým měřákem a druhá věc je opravdová odezva na servery kam se připojujete a kvalita spojení na ony servery od vašeho poskytovatele. Další věc je ta, že herní servery většinou nejsou v ČR. Delší vzdálenost => logicky delší čas.

Přesně tak jak píši.... Záleží kde je herní server umístěn....Co se týče Speedtestu, tak ten většinou najde nejbližší server.

to je normalni, 50 az 100ms vypada ze ten server asi nebude v CR