Do pc nejde zapojit monitor

dobry den koupil jsem si novy pc ale kdyz zapojim monitor tak mi to napise no signal detected co mam delat ? monitor: https://www.alza.cz/21-5-benq-gw2270-d3038768... pocitac: http://www.czc.cz/99689,130608,139158,14354...

Odpovědi na otázku

Máš 2 grafiky. Kam ju zapoj ju do druhého. Ak je tým druhým interná grafika, v BIOSe ju vypni a nastav PEG (aspoň u mňa je to takto pomenované), alebo PCIe a mala by ísť.

Třeba má HDMI jen do základní desky. Jinak ten zdroj mě u té sestavy docela praštil do očí.

HDMI ma na oboch grafikách, ale je to 1, LCD má DVI a aj to majú obe grafiky

Jsem ten monitor ani nerozklikl, ale jo, vyjde to nastejno, má tam i dvě DVI.

proc je zdroj blbej ?

Není špatný, ale zbytečně moc silný na tvou sestavu, klidně by ti stačil kvalitní 400W. Jen, že se to tu moc nevidí, že člověk nešetří na zdroji.

Zbytočne výkonný. Spotreba grafiky a CPU bude do 200 W (12V vetva), zbytok asi 40, t.j. 400 W zdroj by bol až až, s prehľadom by stačil aj 350 W Seasonic. Ale snáď bude o to tichší (ak Ti o to ide, pozri sa, či ozaj bude pri 40% záťaži tichší)

Silnější zdroj ničemu nevadí.Méně topí, tj méně hluku a delší výdrž.Nehledě na to, že když se rozhodne o výměně HW, nemusí zdroj řešit.

ja budu v budoucnu upgradovat na gtx 970 nebo 980

I ty se vejdou do 250-300W, takže 620W je zbytečné hovado.

no takze potrebuju DVI konektor staci tenhle nebo mam vzit jiny ? http://www.czc.cz/premiumcord-dvi-adapter-d...

Prečo chceš napojiť monitor analogovo???

Teď nějak nechápu, ty nemáš DVI? Jinak snad ke každé grafice je redukce z DVI na VGA, koukni do krabice od karty, pokud si to neskládal ty.

Píšem 2x ako blbec. Na oboch grafikách aj na LCD má DVI, žiadnu redukciu mať nemusí

No to já chápu, ale on asi nemá DVI kabel a má jen VGA. Tak proto mu říkám, že tu redukci nemusí kupovat, že bude v krabici od grafiky. A když už by chtěl kupovat tu redukci, tak může rovnou koupit DVI kabel. Hm asi jsme se do toho zamotali, alespoň já tedy.

Když nad tím přemýšlí, tak bude mít opravdu jen VGA kabel, proto se to snažil zapojit do základovky.

Na základovke VGA je a kým kúpi DVI kábel, pôjde na internej. 2 dni vydrží. Dnes riešiť redukciu a analog prenos na LCD displej?

Nie som za len včerajšie novinky, ale ani ja už nemám VGA kábel. Obraz je aj na staršom TN lepší. Dnes by som do VGA už nešiel

Tak je to prasárna, já mu pouze řekl, že by tu redukci měl mít v té krabici, ale rozhodně bych si ten DVI kabel pořídil. Ono celkově ten monitor není žádná výhra.

tak mi posli odkaz na kabel ve kterem to pujde

ja si to nechal sestavit u czc a kabel mi k tomu neposlali

Ne kabel, ale toto ti tam měli dát http://www.czc.cz/premiumcord-dvi-adapter-d... , podívej se ještě jednou a pořádně do krabic.

Proč by ti tam dávali kabel, ten by si měl mít u monitoru.