» Poradna » O Živě.cz

Dnes nemůžu zrušit část objednávky

proč nelze zrušit část objednávvky.kliknu v objednávce na zrušit a ono se objeví nelze...myslím,že je to od ALZA.CZ moje objednávka!!!!!

Odpovědi na otázku

Pokud jde o nějakou větší sloučenou objednávku několika produktů, pak to lze vyřešit na místě při přebírání celé té hromádky věcí. Ostatně s tím ti poradí i prodejce na té konkrétní pobočce, kam ti to zboží přijde.. Nebudeš-li chtít třeba jen jedenu věc z té hromádky zboží, tak to prodejci jednoduše sdělíš a on už to zařídí stornem na místě.. Ani jedno jediné zboží z hromadné sloučené objednávky, která je na cestě na některou pobočku Alzy, prostě nelze zrušit právě proto, že je na cestě nebo je už na místě. Ale jak jsem psal výše, lze to zrušit na té dané pobočce, kam to bylo vyskladněno pro převzetí..

stornuj tovar pod č. obj. na mailovej, kontaktnej adrese, alza.cz.

Zboží se po 4 dnech vrací, omluvíš se a u kasy řekneš, že bereš jen něco. Je lepší vše oznámit, než třeba hrát mrtvého brouka a nevyzvednout si nic (při anonymní objednávce pochopitelně).

Já jen nechápu, jak může někdo - kdo napíše takový dotaz vůbec nějakou objednávku vytvořit.... :(