» Poradna » Programy

Dnes je k dispozici zdarma odstraňovač DRM

www.giveawayoftheday.com ...

Program jsem nezkoušel.

Odpovědi na otázku

odkial si prisiel na to ze je to zdarma?

a odkial si prisiel na to ze je to dobry program?

tady ma nekdo zasadni problemy s pochopenim psaneho textu....

ze je zdarma, to pisou kupodivu na tom webu. je to princip webu giveawayoftheday.com. doporucuji cist, nejenom koukat na obrazky.

ze je dobry nikdo nerikal - jen upozornil na dnesni akci na tenhle software a zaroven napsal, ze ho nezkousel. kde jste vzal info o tom, ze autor tvrdi, ze jde o dobry software?

sry moja chyba
nemam moc v laske teto platene grcsofty

ani ja, ale fakt je ten, ze na giveawayoftheday.com se obcas vyskytnou skutecne zajimave akce - nedavno naprikald byla k dispozici gratis a legalne starsi verze Everestu

Jsi tragikomický případ.