Digifoťák: FullHD video při 120fps aspoň

Sháním, digitální foťák, který bude při snímkové frekvence 120fps natáčet aspoň FullHD. Existuje nějaký takový?

Odpovědi na otázku

Pro tebe ne

Určitě existuje... Ale připrav si minimalně tak 100 litrů

To bude tak akorát na futrál k takovému zařízení.

...alespon fullHD . A co by jsi chtel vic ? standartne vic jak fullHD neni :) a fotaky s 4K viedozaznamem s 120fps opravdu neexistuje :) Ale pokud ti bude stacit fullHD , tak se da najit Panasonic Lumix DMC-FZ200. Parametrove splnuje tve pozadavky, a na kvalitu videa se mrkni treba na youtube, je tam par ukazek.

Z mobilů to zvládne třeba Xperia Z1. Pokud chceš regulérní foťák, připrav si podstatně víc peněz...

Tak to vypadá že je to hudba budoucnosti http://www.zive.cz/bleskovky/sharp-zacne-dod...