» Poradna » Ostatní

Delphi jednoduchý telnet terminál

Nemáte náhodou někdo návod, jak vytvořit jednoduchý telnetový terminál, já ani nevím jak se tyto komponenty používají.....díky Káča

Odpovědi na otázku

jéééé, já zapoměla, že ten terminál bych potřebovala napsat v Delphi...

Doufám, že to není seminárka a neočekáváš, že ti jí zpracujeme.

ne, není to seminárka, mám na starosti zařízení které se konfiguruje přes telnet, a abych nemusela pořád do kola psát příkazy, tak bych si vytvořila jejich rejstřík a zaškrtnutím radiobuttonu nebo checkboxu, by se mi příkazy předvyplňovaly. Zkoušela jsem ho vytvořit, ale funguje mi jen connect a disconnect (WireSharkem mám ověřeno, že skutečně navazuje), ale nedaří se mi odeslat příkaz anebo cokoli příjmout Káča

Knihovna Synapse