» Poradna » Notebooky

Dell Inspiron 13z Touch názor, ano či ne? (2 v 1,full HD, i5, 8 GB)

Zajímalo by mě, jestli si myslíte že je to dobrý notebook za ty peníze.Využíval bych ho na školu, filmy, nějaká práce s fotografiemy a videem, ale jenom zaklad. Hry ani ne, jenom Counter Strike, ale nevím jestli na to stačí Intel Intel HD Graphics 4400.Jinak mě oslovilo otočení na tablet + stylus.Myslíte že to má smysl, nebo takový stroj potom není ani plnohodnotný notebook ani tablet a je to na obtíž?

Odpovědi na otázku

Ještě jsem zapomněl přidat odkaz:https://www.alza.cz/dell-inspiron-13-touch-d2...

Doporučuji provětřit portovou výbavu, 2 USB nestačí, přítomnost ethernet je důležitá. A také kvalitu mikrofonu.

USB má 3 - 2x3.0 + 1x2.0, což je na 13" dost. Nepřítomnost LAN bývá bohužel u takto velkých ultrabooků standardem. Jinak bych byl rád také za jakékoliv postřehy ohledně tohoto PC, chci ho vyměnit za Transformer Book Flip.

13" chceš miesto tabletu?

Vlastní zkušenost nemám, ale dost často se stává, že zařízení tohoto typu nejsou ani jedno ani druhé v očekávaných vlastnostech. A není to jen v IT.

vlastním obdobu od HP (Pavilion x360 13"). Nemůžu si stěžovat ;) akorát jsem ho snad nikdy smysluplně nevyužil v režimu úplného překlopení.

Je to velice povedený kousek Dellu myslím, že se překonali, rozumná cena pěkná výbava. V porovnání s Lenovo yoga 2 13 menší výdrž baterie silnější procesor a cenově příznivější + NBD záruka což je fajn. Je to od nich dobrý krok k retail zákaznikovi na kterého zatím trochu kašlali. Smysl má určitě, tři režimy jsou fakt pohoda - v praxi - postel, stul, auto, vlak, prezentace. je to fajn. Herní mašinu máš asi doma nicméně BF na tom běží taky.

Také jsem pro něj rozhodnutá. Čekám jen, kdy bude konečně skladem...

Ahojte, mam tento notebook uz 2 mesiac a rozhodnutie nelutujem. Pouzivam ho na pracu aj zabavu. Je to fajn stroj! :)

ahoj, mám zájem si tento model koupit, jaký máš zatím zkušenosti? Z jakého materiálu je "tělo" hliník, plast nebo kombinace? díky

Myslíte si, že je tento notebook lepší s HDD úložištěm nebo hybridním?

s hybridnym diskom 508GB, 8gb RAM a i5 4210 uz tento notas vraj nezozenieme (aj ja som ho chcel), pretoze sa vraj prestal vyrabat. Info mam od nemenovaneho eshopu.

Já mam zas informace, že je mají dostat 12.12. 2014